Sürücüler gözlerine inanamadı

Altıparmak Mahallesi Stadyum Kavşağı’nda G.A., sabaha karşı yoldan geçen araçların önüne atlamaya başladı. Sürücülerin ihbarıyla polis ekipleri olay yerine gelerek kadına engel olmak istedi. Polis ekipleri, uzun süre “Hayattan bıktım, ölmek istiyorum” diyen iki çocuk annesi kadını ikna etmeye çalıştı. Araçların önüne atlayan G.A., kendisini yol kenarına alan polis ekiplerine “Beni niye kurtarmak için çalışıyorsunuz, sizin başka işiniz yok mu?” diye tepki gösterdi. Sinir krizi geçiren G.A., kendisini ikna etmeye çalışan polislere küfürler yağdırdı. Polislerin ikna etmeye çalıştığı sırada oturduğu yerden kalkan G.A., koşarak kendisini yoldan geçen otobüsün önüne atlamaya çalıştı.

SONUNDA İKNA OLDU, HASTANEYE KALDIRILDI

Polisler bu sırada şoföre bağırarak otobüsü durdurmasını istedi. Polislerin çabası sonucu otobüsün altında kalmaktan son anda kurtulan G.A., tekrar yol kenarına alındı. Polis memurları “Lütfen kendinize zarar vermeyin, nereye gidecekseniz söyleyin taksi ile veya ekip arabasıyla sizi gideceğiniz yere götürelim” dedi. Polisleri dinlemeyen G.A., tekrar yola fırlayıp başka bir aracın önüne atlamak isterken baygınlık geçirdi. Polis ekipleri bu sırada yolu bir süreliğine trafiğe kapatırken, alkollü kadını da tekrar yol kenarına aldı. Yüzüne su dökülerek ayıltılan G.A., bu kez de hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı. Bir saat süren çabanın ardından çağırılan 112 Acil Servis ambulansı ile Muradiye Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alındı.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>