Diyadin ile yollar ayrıldı

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği, teknik direktör Metin Diyadin ile yollarını ayırdı.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Sekizinci haftasını mağlubiyetle kapattığımız Süper Lig’in bu yıl, her defasından daha çekişmeli olduğunu tecrübe etmekteyiz. Gençlerbirliği olarak lig tarihimizin en kötü başlangıcını yapmış olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Lig sıralamasındaki yerimizi göz önüne alarak daha önce yapılan bütün spekülasyonlara rağmen arkasında olduğumuzu beyan ettiğimiz teknik direktörümüz Metin Diyadin ile varılan karşılıklı anlaşmayla yollarımızı ayırmış bulunuyoruz” denildi.

Metin Diyadin’in Gençlerbirliği camiasında her zaman olduğu gibi bundan sonra da sevgi ve saygı ile anılacağının kaydedildiği açıklamada, Diyadin ve ekibine teşekkür edilerek, şu ifadelere yer verildi:

“Mevcut pozisyonumuzla ilgili olarak genel menajerimiz Cem Onuk ile de çalışmaya devam etmeyeceğiz. Kendisine kulübümüze yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Öte yandan başkanımız İlhan Cavcav, bugün katıldığı bir televizyon programında, bundan önce defalarca söylediği gibi Gençlerbirliği’ne en az kendisi gibi tutkuyla bağlı bir başkan adayı bulduğunda görevini devretmeye hazır olduğunu söylemiş, bu sözleri, istifa edeceği şeklinde algılanmıştır. Şimdilik bu algının iyi niyetli olduğunu düşünsek de gerek kulübümüz gerek başkanımız hakkında son zamanlarda yapılan negatif propagandaların da farkındayız. Açıkça ifade etmeliyiz ki İlhan Cavcav, 35 yıldır olduğu gibi bugün de Gençlerbirliği Spor Kulübünün başkanıdır, kendisi öyle istediği sürece de bu, böyle kalacaktır.”

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>